top of page
Judge Writing

ליטיגציה אזרחית

icons8-scales-100.png

מחלקת הליטיגציה של משרדנו מתמחה בליטיגציה אזרחית-מסחרית מורכבת ומגוונת, אשר מעניקה ליווי וייעוץ מקצועי הן ללקוחותיה הפרטיים,

והן ללקוחותיה העסקיים. לרבות מוסדות וגופים ציבוריים מהארץ ומהעולם. עורכי הדין במשרדנו מייצגים את לקוחות המשרד בכל בתי המשפט ובערכאות השונות, בהליכים משפטיים רבים ובכללם בית המשפט העליון, בתי המשפט המחוזיים, בתי משפט השלום, בתי הדין ברחבי הארץ,

בתי המשפט לעניינים מנהליים ובטריבונלים משפטיים אחרים. מחלקת הליטיגציה במשרדנו דוגלת במתן ייחס אישי,

זמינות רצופה ומתן מענה מיידי כנדרש לפי צרכי הלקוח, בבואו בשערי בית המשפט, וזאת בכל שעות היממה.

הוצאה לפועל וחדלות פירעון

shekel2.png

עיקר ההתמחות של משרד ׳׳ולדי גרייב - משרד עורכי דין׳׳, הינו ייעוץ וייצוג של חייבים ונושים בלשכות ההוצאה לפועל, הפרוסות בכל רחבי הארץ. משרדנו נותן שירותים משפטיים הן לזוכים והן לחייבים. כאשר מחד גיסא, משרדנו עוסק בהליכי גבייה לנושים - עסקים ויחידים, ואנו מתגאים באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בגביית חובות, תוך הקפדה על שמירת סודיות ודיסקרטיות מלאה. ומאידך גיסא, משרדנו מטפל בחייבים רבים מרחבי הארץ, חברות ויחידים כאחד, תוך ליווי אישי בהסדר החובות למול נושי החייבים, לרבות בנקים והמוסד לביטוח לאומי. אנו רואים בפועלנו צורך חיוני בהענקת חיים חדשים ללקוחות המשרד מידי יום, על ידי מחיקת חובותיהם, ומתן הזדמנות שנייה עבורם. בבוא הלקוח, עורך דין מטעם משרדנו יעניק חוות דעת מקצועית, ויעריך האם הוא נדרש לפתוח בהליך ׳׳חדלות פרעון׳׳ או שמא, ניתן למחוק את חובותיו תוך ניהול הליכים במערכת ההוצאה לפועל ללא שימוש בהליך קיצוני זה, שלו יש יתרונות, אולם גם חסרונות רבים. אנו מנהלים הליכים בלשכות ההוצאה לפועל, ומתמחים בביטול עיקולים והגבלות לחייבים כדלקמן: - ביטול עיכוב יציאה מן הארץ. - ביטול הגבלות על חידוש רישיון נהיגה. - ביטול הגבלה על חידוש והחזקת דרכון. כל זאת תוך 48 שעות בלבד! כמו כן, מידי יום אנו מגישים בקשות לאיחוד תיקים, בקשות לקבלת צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון ומלווים את לקוחותנו באופן הדוק עד לקבלת ההפטר המיוחל.

דיני הגירה

passport2.png

למחלקת ההגירה ומשרד הפנים במשרדנו ותק וניסיון מוכח, המתמחה בהגשת בקשות עבור קבלת אשרות כניסה לישראל עבור יקירהם של לקוחותנו, ואף בטיפול במסורבי כניסה לישראל, אשר לא זכו לצאת מגבולות נתב׳׳ג, ונכנסו למשמורת במתקן הכליאה גבעון או באחד הסהרונים. אנו מגישים בקשות למקלט מדיני עבור פליטים, אשר נשקפת סכנה ממשית לחייהם במדינת מוצאם, תוך קבלת צו האוסר על גירוש הפליט מן הארץ!. אנו מלווים את לקוחותנו בהסדרת מעמדם ובטיפול בבקשות להזמנת הורה קשיש ובודד של אזרח ישראלי השוהה מחוץ למדינת ישראל כאשר לו אין קרובים אחרים במדינת מוצאו, ובקשות להסדרת מעמדם של בני/ בנות זוג זרים הנשואים לאזרח ישראלי, לרבות בני זוג מאותו מין ו/או בני זוג אשר אינם נשואים, אולם מנהלים חיים משותפים. כל זאת עד לקבלת אזרחות/ תושבות קבע של בן הזוג הזר. לא זו אף זו, במידה וחלילה ומשרד הפנים או מחלקת הטיפול בפליטים (ה- RSD) דוחים את בקשתם של לקוחותנו כאמור לעיל, אנו ממשיכים ללוות אותם על ידי מתן ייצוג בבתי הדין לעררים והגשת ערר פנימי למשרד הפנים. וכך הלכה למעשה, משרדנו מעניק מעטפת מקצועית ומקיפה עבור זרים אשר רוצים לשהות בישראל ולהסדיר את מעמדם, תוך מתן פתרון עבור כל בעיה בה יתקלו בארץ ישראל.

נזיקין ותאונות דרכים

accident.png

למחלקת הנזיקין ותאונות דרכים במשרדנו ניסיון עשיר בליווי וייצוג בתביעות נזיקין של נפגעים בגוף ונפגעים בנפש. החל מפגיעה אקראית בהליכה ברחוב, בשל רשלנות המועצה האזורית, וכלה בפגיעה בגוף בשל תאונת דרכים קשה. המחלקה שמה דגש על ליווי צמוד של הלקוח לאורך כל הליך התביעה למיצוי זכויותיו הרפואיות, החל מהגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי, במידה ונגרמה נכות פיזית ו/או נפשית, ועד למעמד פסק הדין בבית המשפט, וקבלת הפיצויים הנזיקיים על ידי הפוגע או האחראי לנזק על פי הדין. נפגעת בעקבות תאונת דרכים, כאשר לרכב לא היה ביטוח חובה בתוקף? משרדנו מתמחה בהגשת תביעות נגד קרנית - הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים. במצבים אלו, הפיצויים ניתנים על ידים הקרןן, אשר ממצה את הדין לאחר מכן, ופונה בתביעת שיבוב לנהג ללא הביטוח חובה בתוקף, או תוקפת את הפוגע כבר במהלך הליך התביעה על ידי הגשת בקשה למתן הודעה לצד שלישי. אנו בודקים את כלל המסמכים והחומרים הרלוונטיים לסוגיות העולות מן המקרה, תוך תכנון אסטרטגי וסיום ההליכים המשפטיים למיצוי זכויות הלקוח באופן האידיאלי ועל הצד הטוב ביותר עבור לקוחותנו. נפגעתם? נגרמה לכם נכות? פנו למשרדנו בתחתית העמוד, ועורך דין מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

דיני עבודה וביטוח לאומי

rules.png

משרדנו מתמחה בתחום דיני העבודה והביטוח הלאומי על רבדיו השונים, ומייצג מבוטחים, עובדים ומעסיקים, בסוגיות משפטיות מורכבות בבתי הדין לעבודה ברחבי הארץ בתביעות נגד המעביד והמבטח ונגד המוסד לביטוח לאומי בתאונות עבודה, ובתביעות הקשורות להפרשות לפנסיה, דמי הבאה, חופשה שנתית, שכר עבודה, פיצויי פיטורים, הלנת שכר, ייצוג בהליכי שימוע, לרבות כל הזכויות הסוציאליות שבתחום סמכותו של בית הדין. כמו כן, המשרד מעניק ליווי שירות למעסיקים בהכנת הסכמי עבודה.

נדל״ן

uni.png

משרדנו מעניק שירותים משפטיים ללקוחות המשרד בתחום הנדל״ן, בנושאים שלהלן: תכנון ובניה, לרבות שינוי ייעוד של קרקע, ייצוג לקוחות בוועדות תכנון ובניה בין היתר בבקשות לשימוש חורג, התנגדויות, עררים ועתירות. כמו כן, משרדנו בעל ניסיון רב בעבודה מול הרשויות המקומיות, רשות מקרקעי ישראל, רשם המקרקעין ועוד. למשרדנו ניסיון רב בייצוג וליווי רוכשי דירות מקבלן, וכן קנייה ומכירה של דירות יד שניה משלב ניהול המו״מ ועד לרישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין (טאבו) או ברשות מקרקעי ישראל, לפי העניין. בנוסף, עריכת הסכמי שכירות מטעם משכירים ושוכרים, הן חברות והן יחידים. המשרד בעל ידע ומומחיות במיסוי מקרקעין, הנובע מעסקות נדל״ן. במסגרת עסקות אלו, משרדנו מעניק ללקוחות ייעוץ שוטף, לרבות תכנון מס מיטבי ביחד לעסקות אלו.

bottom of page